- Płyty z pełnym nagraniem Prawdziwego Życie w Bogu (Orędzia z lat 1986-2020)

Tekst wszystkich upublicznionych orędzi otrzymanych do roku 2020, czyta lektorka. Komplet składa się z 6 płyt CD mp3. Całość w  pudełku z okładką.

Bonus: gratis dodatkowa płyta (DVD) z pięknym świadectwem video pt. „Jedno zdanie” o całkowitej przemianie życia młodego człowieka uwikłanego w rozmaite uzależnienia, który doznał uzdrowienia i fizycznego, i duchowego pod wpływem przypadkowej lektury Orędzi.

Wydawnictwo Vox Domini, audiobook, ISBN 978-83-86092-29-1. Nagranie na CD mp3 - wymagany odtwarzacz odtwarzający pliki formatu mp3.

Zamów w sklepie internetowym: Prawdziwe Życie w Bogu – orędzia z lat 2003-2020 (sprzedaż już wkrótce). Można zakupić także tylko płytę nr 6 (z orędziami z lat 2003-2020).

Dostępne jest także wydanie książkowe orędzi Prawdziwe Życie w Bogu, na które składają się: nowe wydanie tomu I (Zeszyty 1-45) z imprimatur otrzymanym przez Vassulę na całość jej pism od biskupa Toppo oraz biskupa Arguellesa - wiernych czytelników orędzi, tomu II (Zeszyty 46-90) oraz tomu III (Zeszyty 90-114) i najnowszy tom z Orędziami z lat 2003-2020. NOWOŚĆ: wydanie wszystkich Orędzi w jednym tomie (1472 strony).  

 

- Niebo istnieje naprawdę, ale Piekło również - relacja naocznego świadka, o tym, co ma nadejść | PŁYTA CD mp3

„Niebo istnieje naprawdę, ale piekło również” to historia niesamowitej drogi, jaką przebyła Vassula. Wyruszyła w nią pewnego dnia w listopadzie 1985 i od tamtej chwili nie ustaje w pełnieniu Bożej misji ukazywania światu prawdy. Jej rozmowy z Bogiem stanowią jasne przesłanie skierowane do całej ludzkości, by powróciła ona na ścieżkę cnoty. Przynosi w porę kluczowe przesłanie dla naszego świata i będzie jedną z dających najwięcej do myślenia książek, jakie kiedykolwiek przeczytasz. Płyta zawiera pełną treść książki, a więc nieznane dotąd historie i stanowi zapis jej niezwykłych spotkań oraz ukazuje ich znaczenie dla nas wszystkich. Daje nam wgląd w Bożą miłość i sprawiedliwość oraz w to, co ma nadejść. To mocne przesłanie nadziei, które obudzi nie tylko tych, którzy się pogubili, lecz także tych, którzy poszukują swej drogi.

ZAMÓW W SKLEPIE INTERNETOWYM: Księgarnia Lumen