Glendale (Kalifornia)

Orędzia „Prawdziwe Życie w Bogu” otrzymywane przez Vassulę Ryden od samego Boga zostały uroczyście upamiętnione w wypełnionym po brzegi Teatrze Alex w Glendale, przy akompaniamencie muzyki, modlitwy, tańca i z dobrze rozplanowanym harmonogramem podnoszących na duchu przemówień.

Te natchnione przesłania określone jako „Hymn Miłości wyśpiewany dla nas przez samego Boga” obchodziły swoje 28-lecie 28 listopada 2013 roku.

Uroczystość otwarła liryczna instrumentacja libańskiego Maestro, dyrygenta i założyciela wieloetnicznej orkiestry - Nabila Azzama i zespołu bliskowschodnich muzyków. Muzyka podkreślała duchową atmosferę tego festiwalu Jedności Chrześcijańskiej, a zgromadzonych dodatkowo ucieszyła utalentowana grecka solistka Natalia, eklektycznym zestawem utworów zarówno popularnych jak i w formie modlitw.

Sharon i Bob Jimenez - bardzo znani reporterzy ze świata mediów - odgrywali rolę mistrzów ceremonii, zapewniając w ciągu całego popołudnia podstawowe informacje dzięki imponująco rozmieszczonym głośnikom.

Pierwszym mówcą był Paul Lauer z amerykańskiej firmy CEO Motive Entertainment, zajmującej się kampaniami marketingowymi, związaną z wytwórnią filmową ICON. Paul Lauer omówił sprawy odnoszące się do wzrostu motywów religijnych w kulturze, w produkcjach filmowych oraz przestawił książkę Vassuli Ryden pt. „Niebo istnieje naprawdę, ale piekło również”.

24 listopada 2013