"Prawdziwe Życie w Bogu"

ALFABETYCZNY WYKAZ TEMATÓW


A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ź Ż

 

W

 


 

WYCHOWANIE BOŻE

 

 

 

BÓG, DOBRY OJCIEC, STALE NAS WYCHOWUJE I UCZY

 

17.11.86

– Pokój niech będzie z tobą. Ja, Jahwe, uformowałem cię. Zawołałem cię i usłyszałaś Mnie... Przyszedłem do ciebie i poprowadziłem cię drogami, których dotąd nie znałaś. Wznieś oczy i popatrz na Tego, który teraz cię wychowuje. Zrozum, że to Ja udzieliłem ci tego daru. Tak, pobłogosławiłem cię i dałem ci Mój Pokój. Umiłowana, jesteś Moja. Poznaj, jak działam Ja, Jahwe. Ucz się, czytając Moje Słowo. Ja jestem twoim Mistrzem, zatem nie rozpaczaj. Przecież dopiero zaczynasz się uczyć. Nie lękaj się, Moja córko, Vassulo. Znam twoje możliwości, przychodź więc do Mnie, kiedy chcesz, bo Ja jestem twoim Odkupicielem.

 

 

BÓG, DOBRY WYCHOWAWCA, STALE PRZYPOMINA NAM TO, CO JUŻ WCZEŚNIEJ POWIEDZIAŁ, ABY JEGO SŁOWO PRZENIKNĘŁO NAS I POZOSTAŁO W NAS NA ZAWSZE

 

1.03.87

Ja działam tym sposobem. Od czasu do czasu przychodzę odświeżyć wszystko to, o czym już pouczyłem. Ja jestem waszym Zbawicielem pozostającym zawsze blisko was, zawsze gotowym do uchronienia was od zła. Przychodzę mając nadzieję, że Moje Słowo wniknie do serc i spocznie w nich.