"Prawdziwe Życie w Bogu"

ALFABETYCZNY WYKAZ TEMATÓW


A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ź Ż


 

 

O


 

 

ODRZUCANIE BOGA

 

 

 

BÓG, KOCHAJĄCY OJCIEC, STALE JEST ODRZUCANY PRZEZ WŁASNE DZIECI, KTÓRE JEDNAK MOGĄ DO NIEGO WRÓCIĆ

 

18.03.87

Mała, kto jest twoim Ojcem?

To pytanie mnie zaskoczyło.

– Ty.

– Ja jestem. Ty jesteś Moim potomstwem, jesteś Moja.

Moje dzieci odwróciły się ode Mnie, a ich serca zlodowaciały od egoizmu. Zapomniały o Mnie. Chcę je zapytać: Dlaczego Mnie odrzucacie? Co uczyniłem, że wam się nie podobam? Czy kiedykolwiek dałem wam do zrozumienia, że gniewam się na was? Dlaczego obawiacie się stanąć przede Mną? Umiłowani, nie potępię was z powodu waszych grzechów, przebaczam wam teraz. Nie zamknę drzwi przed wami. Zaprawdę powiadam wam, Ja mogę przebaczyć milion razy i z otwartymi Ramionami stoję przed wami, prosząc was o powrót do Mnie, abyście odczuli tę Miłość, jaką pragnę wam dać. Pozwólcie Mi zapalić wasze serca. Przyjdźcie Mnie poznać! Przyjdźcie wy, którzy unikacie Mnie i lękacie się! Wy wszyscy, którzy Mnie nie znacie, przyjdźcie. Zbliżcie się do Mnie, a zrozumiecie, że jestem Bogiem pełnym Miłości, pełnym Litości i pełnym Miłosierdzia. Nie odrzucajcie Mnie zanim jeszcze Mnie poznacie.

Moja Nadobfita Miłość udziela wam Łaski umiejętności wybierania między Dobrem a Złem. Daję wam wolność wyboru, ale dałem wam też cechy czyniące was istotami wyższymi, udzieliłem wam darów. Korzystajcie z darów, jakich wam udzieliłem. Inteligencją i sercem, jakie wam dałem, pojmijcie. Zbliżcie się, przyjmując Mnie, aby Mnie lepiej zrozumieć. Oświeciłem wasze serca, abyście mogli Mnie kochać.

 

SERCE JEZUSA JEST RANIONE PRZEZ ODRZUCAJĄCEGO GO CZŁOWIEKA

 

17.03.87

We wnętrzu Moich objawień, jakie tchnąłem w ciebie, znajdują się gorzkie męki smutku, boleści i inne cierpienia wypływające z największych głębin Mojej Duszy. Zbliż się i posłuchaj jeszcze raz Mego Serca. Odczuj, jak Ono jest rozdarte. Odczuj, jak Ono was wszystkich szuka!

Potem, jakby nie mogąc więcej powstrzymać krzyku, zawołał z głębi bolejącej Duszy, tak jakby był bliski “śmierci” z żałości.

– Stworzenie, które Mój Ojciec stworzył Własną Ręką, dlaczego? Dlaczego zadajesz Mi tyle smutku!!