"Prawdziwe Życie w Bogu"

ALFABETYCZNY WYKAZ TEMATÓW


A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ź Ż


 

 B

 


 

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO - BŁOGOSŁAWIENIE

 

 

 

BÓG BŁOGOSŁAWI

 

15.10.86

– Pokój niech będzie z tobą. Ja, Bóg, błogosławię cię. Pozostań blisko Mnie. Odczuj Mnie i wesprzyj się na Mnie. Niech będą błogosławieni twoi chłopcy. Będę się nimi opiekował. Kochaj obydwu tak samo. Niech będzie błogosławione wasze życie i twoja rodzina. Błogosławię każdą osobę w twojej rodzinie. Oby znaleźli pokój i miłość. Wszystkie błogosławieństwa ożywiają. Idź odpocząć.

 

 

WIECZNE JAK BÓG JEST JEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWO

 

1.03.92

Umiłowałem was od całej Wieczności i błogosławiłem. Od kolebki czuwałem nad wami i broniłem was. Wiem, jak bardzo nędza ogarnęła was wszystkich aż do całkowitego zaślepienia. Szukajcie Mnie, a Ja dam wam Światło. Dam wam na nowo Życie i sprawię, że wasze dusze zaczną tęsknić za wszystkim, co jest święte.

 

 

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE ODRZUCANE, A JEGO SŁOWO ZASTĘPOWANE JEST LUDZKIM SŁOWEM

 

23.11.86

– Martwe są dni, kiedy błogosławieństwa były przyjmowane! Epoko, o epoko małej wiary! Duszę się, dławię się, widząc Moje potomstwo napełnione martwymi słowami! Podnieście się! Żyjcie! Wychwalajcie Mnie! Epoko małej wiary, czy na zawsze zamknęłaś swe serce?

 

 

BŁOGOSŁAWIENIE LUDZI

 

5.01.87

–  Chcesz pobłogosławić Moje dzieci? Uczyń to. Proszę o to, córko.

– Jak mam to zrobić, Panie?

– Pobłogosław je.

– Czy mam to zrobić w moich modlitwach?

– Tak. Możesz o to prosić w twoich modlitwach... Uczyń to. Zrób to. Dobrze. Tak jest dobrze. Ja, Bóg, błogosławię wszystkich, których wymieniłaś. Ja, Jahwe, kocham cię.

 

 

BŁOGOSŁAWIENIE BOGA TO INACZEJ UWIELBIANIE GO. MODLIMY SIĘ: „BŁOGOSŁAWIMY CIĘ, WIELBIMY CIĘ, WYSŁAWIAMY CIĘ..." (Chwała na wysokości Bogu)

 

13.12.86

– Uczysz się. Bądź błogosławiona, odżywiaj się Mną.

– Czy to możliwe, abym ja również Cię błogosławiła?

– To możliwe.

– Zatem, Jezu Chryste, przyjmij wszystkie moje błogosławieństwa!