"Prawdziwe Życie w Bogu"

ALFABETYCZNY WYKAZ TEMATÓW


A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ź Ż


 

 W

 


 

WYPOCZYNEK

 

 

 

BÓG NIE WYMAGA PRACY PONAD SIŁY, WIE, ŻE POTRZEBUJEMY WYPOCZYNKU PO PRACY

 

16.10.86

– Pokój niech będzie z tobą. Umiłowana, wypocznij sobie, nie męcz się więcej. Czuję, jak jesteś wyczerpana.

 

3.03.87

Vassulo, nie pracuj już dziś. Przywołam cię jutro. Miej Mój Pokój.

 

 

W BOGU ZNAJDUJEMY WYPOCZYNEK NA ZIEMI I W NIEBIE

 

26.10.86

Jestem waszym Przedwiecznym Ojcem. Przyjdźcie wypocząć we Mnie, a odczujecie Miłość, jaką mam dla was, i Pokój, którego mogę wam udzielić.

 

 

PRZY WIECZNYM BOGU ZNAJDZIEMY ODPOCZYNEK WIECZNY

 

30.11.98

Tam w wieczności znajdziesz twój najbardziej radosny odpoczynek.

 

W DUCHU ŚWIĘTYM WYTCHNIENIE I ODPOCZYNEK NA WIECZNOŚĆ

 

4.09.96

Cieszcie się raczej obecnością Boga, cieszcie się obecnością Ducha Świętego i pragnijcie Go uwielbić, bo to w Nim wszyscy żyjecie, w Nim poruszacie się i oddychacie, w Nim znajdujecie wytchnienie, a pewnego dnia w Nim odpoczniecie na wieczność...

 

JEZUS SZUKA WYPOCZYNKU W MIŁUJĄCYCH GO SERCACH

 

30.01.87

Vassulo, kocham cię, maleńka, należysz do Mnie. Moja córko, daj Mi miłość i daj Mi spoczynek, pozwól Mi wypocząć w twoim sercu, zaakceptuj Mnie, nie odrzucaj Mnie.

 

26.03.87

Vassulo, nie pracuj dziś więcej, wypocznij teraz. Jutro podyktuję ci Moje orędzie dla tych, którzy Mnie reprezentują, nie dając Mi dość miłości i nie czerpiąc z Mojej Nieskończonej Miłości. Pójdź, córko, zostań ze Mną. Potrzebuję wypoczynku, przyjdź do Mnie, dziel Moją boleść.

– Mój Boże, uczynię, co zechcesz. Jednak nie zapominaj, że jest też wielu kochających Cię głęboko. Nie zapominaj ich ofiar ukazujących miłość, jaką mają dla Ciebie.

– Tak, oni zmniejszają Moje Cierpienia i łagodzą Moje Rany, ale Ja potrzebuję większej liczby takich dusz gotowych wynagradzać i rozszerzać Moją Nieskończoną Miłość, rozciągając Ją jak mgłę. Pragnę, by otwarli swe serca i przyjęli Mnie, a Ja napełnię je Moją Miłością. Kiedy ich serca przepełnią się miłością, będą mogli ją rozdawać i karmić Moje baranki. Umiłowana, czy pozwolisz Mi wypocząć w tobie?

– Tak, mój Boże.

– Czy chcesz wypocząć we Mnie?

– Tak, mój Boże, uczynię to.

– Zatem pójdź, kocham cię.

– Ja też Cię kocham, mój Boże.

 

NIESIENIE PRZEZ CZŁOWIEKA ZBAWCZEGO KRZYŻA, ZWŁASZCZA KRZYŻA EWANGELIZACJI, TO JAKBY UDZIELANIE W SPOSÓB MISTYCZNY WYPOCZYNKU JEZUSOWI

 

6.03.87

Niech nie męczy cię niesienie Mojego Krzyża Pokoju i Miłości. Kiedy niesiesz Go dla Mnie, to pozwala odpocząć Mojej zmęczonej Duszy. Potrzebuję odpoczynku, umiłowana.

– Jezu, uczynię, co zechcesz, i spróbuję zrozumieć, co do mnie mówisz. Wieczorem moja dusza była smutna i przygnębiona.