"Prawdziwe Życie w Bogu"

ALFABETYCZNY WYKAZ TEMATÓW


A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ź Ż


 

 

O

 

 

OFIAROWANIE SIEBIE BOGU

 

 

 

JEZUS CHCE, ABYŚMY MU OFIAROWALI SAMYCH SIEBIE

 

5.05.87

 – Mój kwiecie, ofiaruj Mi się całkowicie. Czy jesteś gotowa Mnie słuchać?

– Tak, Jezu.

 

OFIAROWANIE SIEBIE BOGU TO MIŁOWANIE GO ZE WSZYSTKICH SIŁ

 

1.05.87

– Miłość zwycięży Zło. Kochaj Mnie z całej swojej duszy i całym swoim umysłem. Pozwól Mi być Wszystkim. Ja, Pan, zatroszczę się o ciebie aż do końca.

– Zatem weź mnie, chociaż jestem niczym i uczyń ze mną, co Ci się podoba. Należę do Ciebie.

– Pójdź, pozwól Mi zawsze radować się słuchaniem tych słów zupełnego oddania się. Kocham cię, córko.

– Kocham Cię, Ojcze.

 

JESTEŚMY POWOŁANI DO SKŁADANIA BOGU DUCHOWEJ OFIARY, DO NIESIENIA ZBAWCZEGO KRZYŻA CHRYSTUSOWEGO

 

25.01.87

Odwagi, córko! Ja, Jezus Chrystus, pouczyłem cię, że poniesiesz krzyż: Mój Krzyż Pokoju i Miłości. Aby jednak nieść Mój drogocenny Krzyż, córko, będziesz musiała sama podjąć wiele ofiar. Bądź silna i nieś Mój Krzyż z miłością. Będziesz go dzielić ze Mną, będziesz dzielić Moje cierpienia.

 

OFIAROWANIE SIEBIE JEZUSOWI SPRAWIA MU RADOŚĆ

 

5.05.87

– Moja towarzyszko, kocham cię. Vassulo, daj Mi wszystko, daj Mi wszystko, co posiadasz.

– Dałam Ci moją miłość, ofiarowałam Ci siebie, pozbyłam się moich ziemskich uczuć, zdałam się na Ciebie. Czy mogę Ci dać coś jeszcze?

– Moja córko, lubię słyszeć, jak ofiarowujesz Mi siebie. Pozwól Mi być twoim Porywaczem.

 

14.05.87

– Pójdź, ofiaruj Mi się. Rozkoszuję się, gdy słyszę, że Mi się ofiarowujesz. Gdy oddajesz się w ofierze, Moje Serce raduje się, mała! Proś Mnie, abym się tobą posłużył...

– Ojcze, jeśli jestem w jakimś stopniu użyteczna, posłuż się mną!

 

OFIAROWANIE BOGU NASZEJ SŁABOŚCI POWODUJE, ŻE ON UMACNIA NAS SWOJĄ WSZECHMOCĄ I UŚWIĘCA

 

18.02.87

– To moja wina, jestem słaba!

– Daj Mi teraz swoją słabość, a Moja Siła rozproszy ją. Ja Sam cię uświęcę.

 

OFIAROWANIE SIEBIE CHRYSTUSOWI SPRAWIA, ŻE W SERCU POJAWIA SIĘ POKÓJ I MIŁOŚĆ I WSZYSTKO W NASZYM ŻYCIU PRZYCZYNIA SIĘ DO RATOWANIA ZAGUBIONYCH LUDZI

 

19.02.87

– Jezu, kocham Cię.

– Jestem tu, umiłowana. To Ja Jezus.

Wypowiadam Mu na nowo moje ofiarowanie się.

– Kocham cię. Daj Mi swoje serduszko, zasieję w nim Ziarna Pokoju i Miłości. Ukształtuję cię, abyś stała się taka, jak tego pragnę. Nic nie będzie daremne, wszystko posłuży do uratowania Moich dzieci. Nie bój się, pozwól Mi prowadzić cię, córko.

 

JEZUS DODAJE SIŁ WSZYSTKIM TYM, KTÓRZY ODDAJĄ MU W OFIERZE SWOJE DUSZE, ABY Z NIM W PEŁNI WSPÓŁPRACOWAĆ

 

2.05.87

Ja jestem Jezusem!

– Jezu, czuję – po atakach demona zniechęcającego mnie do pisania – że chcesz mi przekazać ważne orędzie!

– Mam orędzie dla tych, którzy Mnie kochają i składają swoje dusze w ofierze dla Mnie. Pragnę je zachęcić, udzielić im Siły.

Ja, Słowo, dam poznać Moje Słowa poprzez to słabe narzędzie. Zstąpię na ziemię przez to orędzie, aby rozbłysło nad wami Moje Światło. Błogosławię was, umiłowani Mojej Duszy.

Kocham was! W najskrytszych głębinach Mojej Duszy posiadam żyjący i nie wygasający Płomień. Ja jestem Czystością, Pobożnością i Bezmiarem Bogactw. Moi umiłowani, pójdźcie, zaczerpnijcie ze Mnie i nasyćcie wasze serca. Przyjdźcie nasycić się Mną; przyjdźcie i wniknijcie do Moich otwartych Ran; przyjdźcie i zanurzcie wasze dusze w Mojej Krwi! Pijcie z Mojego Żyjącego Źródła, abyście mogli być w Nim zanurzeni i w ten sposób nawodnić tę spustoszoną pustynię i uzdrowić Moje baranki. Zaczerpnijcie z tego żyjącego Płomienia i pozwólcie, aby pochłonął wasze serca!

Kocham was w stopniu, jakiego wasz umysł nigdy nie pojmie. Pójdźcie. Niech was nie męczy niesienie Mojego Świętego Krzyża, bo Ja jestem z wami, wspólnie z wami Go niosąc. Podążajcie za Mną i pozostawajcie blisko Mnie, stawiajcie stopy w śladach Moich Stóp. Niech nie męczy was walka ani cierpienie. Uwielbiajcie Mnie i niech wasze głosy wzniosą się aż do Nieba jak słodki aromat kadzidła.

Uwielbiajcie Mnie, pozwólcie Mi się rozradować i uczynić z was źródła Mojej radości. Pozwólcie Mi rozkoszować się waszą miłością do Mnie. Napełnijcie wasze serca tą Nieskończoną Miłością i pozwólcie Jej wylać się na Moje baranki, aby je uleczyć.

Niech każde stworzenie żyjące na ziemi odczuje Moje ciepło, niech każde serce zimne i skamieniałe roztopi się i rozpłynie w Mojej Czystości, jednocząc się z Moim Ciałem i stając się tylko jednym ze Mną! Niech każdy cień przeszłości ożywi się i stanie żyjącą duszą napełnioną Doskonałością, Pokojem i Miłością. Uczyńcie Raj z Mojego Stworzenia!

Zjednoczcie się! Zjednoczcie się i stańcie się tylko jednym, bowiem Ja, Bóg, jestem Jeden. Jedność stanowi Siłę; szukajcie Jedności, jednoczcie się. Bądźcie oddanymi Mi siewcami, siejącymi Moje Ziarna Pokoju i Miłości. Stworzyłem Ziarna, które wydadzą Niebo na ziemi, bo Moje Królestwo na ziemi będzie jak to w Niebie. Bierzcie Moje Ziarna znajdujące się w Moim Sercu, oczyszczone Moją Krwią i rozsypujcie Je wszędzie. Ja mam te Ziarna, umiłowani, i pragnę, abyście weszli do Mojego Serca, aby ich zaczerpnąć.

Uzdrowię Moje kwiaty, dam im zapach i rozkwit. Upiększę Mój Ogród, nawodnię wasze serca, ożywię was. Stworzenie! Kocham was! Zabłysnę nad wami i pozostawię Moje ciepłe promienie, aby rozproszyły te ciężkie, ciemne chmury: odsunę je daleko. Moje Światło przeszyje je i cała ciemność, i całe zło, które ciążyło mocno na was, zniknie: ta ciemność, która przynosiła wam jedynie słabość, nędzę i niegodziwość. Moje ciepłe promienie ożywią wszystkie Moje kwiaty i spuszczę z Nieba Moją Rosę Cnót, Świętości, Czystości, Doskonałości, Pokoju, Miłości.

Ja jestem waszym Oddanym Stróżem, którego Oko czuwa nad wami. Przypomnijcie sobie, że Ja jestem Światłością tego świata. Ja jestem Słowem. Pokój niech będzie z wami wszystkimi.

Uwielbiajcie Mnie, wesprzyjcie się na Mnie, trwajcie i niech nie męczy was niesienie Mojego Krzyża, uzdrawiające Moje dzieci.

Moja Vassulo, niech nigdy nie męczy cię pisanie. Kocham cię. Mądrość cię pouczy.

– Kocham Cię, Panie. Niech stanie się Twoja Wola.