"Prawdziwe Życie w Bogu"

ALFABETYCZNY WYKAZ TEMATÓW


A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ź Ż


 

 K

 


 

KRÓL - CHRYSTUS

 

 

CHRYSTUS JEST KRÓLEM, Z KTÓRYM POWINNIŚMY WSPÓŁPRACOWAĆ I DLA NIEGO ZNOSIĆ W CICHOŚCI RÓŻNE PRZECIWNOŚCI

 

31.12.2000

Ja jestem Królem, jak powiedziałaś, córko. Ja jestem Królem, jak to wyszeptał do twego ucha Duch Święty, abyś to ogłosiła...

Gdy więc jeszcze jesteś na wygnaniu, poświęcaj się więcej i pozostawaj zjednoczona ze swym Boskim Bratem. Znoś w milczeniu wszystkie udręki, jakie są ci zadawane. Nie jesteś sama w znoszeniu ich: Ja jestem z tobą, Moja gołębico. Znoś je z miłości do Mnie. Przez twe doświadczenia zasłaniasz wielu grzeszników. Ciesz się! Udzieliłem ci bowiem obfitości łask, abyś była ze Mną w ten sposób. Widzisz? Niechaj ci to wystarczy, aby zastąpić wszystkie twe smutki i wszelkie cierpienia. Niechaj twój Król rozraduje się teraz w tobie. Pójdź.

 

CHRYSTUS PROWADZI TYCH, KTÓRZY WYBRALI GO NA SWOJEGO KRÓLA I STAJE SIĘ ICH KIEROWNIKIEM DUCHOWYM

 

2001

Nie oddalisz się już od Drogi Prawdy, gdyż Ja będę twoim Świętym Towarzyszem. Ja będę twoim Kierownikiem Duchowym, który Swoim Królewskim Berłem pokieruje twymi krokami. Najwyższy Władca będzie z tobą i moc Najwyższego będzie nad tobą, aby oświetlać twe stopy. Jeśli wybierzesz podążanie Drogą Cnót, będzie to znaczyć, że Mnie wybierasz na swego Króla, abym panował nad tobą. Duch Święty udzieli ci Mądrości za to, że wybrałeś drogę dobrych ludzi, trzymając się Drogi prawości.